Всесвітній день інформаційного суспільства

Щорічно, 17 травня, починаючи з 1969 року, весь світ відзначає день інформаційного суспільства. Мета свята полягає в тому, щоб сприяти підвищенню рівня інформованості людей про можливості, які може принести країнам використання інформаційно-комунікаційних технологій,  убезпечити дітей від негативної інформації в Інтернеті, зробити віртуальний світ безпечним для кожного.

Інформаційне суспільство характеризується визнанням інформації одним з найважливіших суспільних ресурсів, а інформаційний сектор економіки (виробництво, зберігання, обробка, передача і споживання інформації) є одним з найважливіших видів суспільної діяльності, який створює інформаційно-комунікаційну базу для формування глобального інформаційного суспільства та розвитку науково-технічного, соціально-економічного й культурно-освітнього прогресу.

Під час проведення виховної години «Всесвітній день інформаційного суспільства» (3-А клас, класний керівник Кульчицька О.Р.)акцентує увагу школярів на джерелах інформації, засобах масової інформації, вільному доступу до знань в нашій країні, на необхідності спільного використання знань та розвитку здібностей кожної людини. Також зазначалася важлива, але не провідна роль Інтернету та мультимедійних засобів. Особлива увага була надана таким «інструментам» знання, як книги, преса, радіо, телебачення. Та, найважливіше, що отримані знання в інформаційному просторі,та прагнення до інновацій створюють нові знання, нові винаходи.

 

Кульчицька О.Р.

 

(Загальна кількість переглядів - 36)