Міжнародний день біорізноманіття

Поглянь довкола – скільки тут краси!
Чудові квіти, птахи і ліси,
Будинки, вулиці, звірята,
Собори, річки і малята.
Щоб з користю пройшло дозвілля
Ми будемо вивчать довкілля.

Щороку 22 травня увесь світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття. Це ще одна нагода звернути увагу широкої спільноти на актуальні проблеми збереження природи , яка є фундаментом духовного і фізичного здоров’я будь-якої нації.

Біорізноманіття- це різноманітність життя на землі. Воно включає всі організми, види, та популяції , а також їх зв’язки з навколишнім середовищем. Воно є основою життя на планеті, його збереження є необхідним для існування людини.

21 травня 2021 року у 3-Б і 3-В класах( класні керівники Косач Ірина Вікторівна, Яремин Софія Андріївна) Івано-Франківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Івана Франка, була проведена година спілкування на тему: ” Біологічне різноманіття”.

Мета якої : ознайомити учнів з різноманітним світом природи, закріпити вміння порівнювати об”єкти природи і рукотворні тіла; допомогти засвоїти норми етичного ставлення до природи; виховувати бажання дотримуватися правил поведінки в довкіллі.

Учні з захопленням слухали розповідь вчителів, дивилися цікаві відео: ” Флора і фауна”, ” Забруднення довкілля”, ” Проблеми глобального потепління”.  Ділилися враженнями про красу, неповторність і велич природи. Розв’язували екологічні ситуації, створювали аплікації, малювали, милувалися цвітінням дерев, чарівністю  озер.

Підсумком години спілкування став колаж ” Що таке природа?”

Нехай всі заходи що проходять для збереження нашої природи, стануть частиною стилю життя наших учнів. І світ зміниться на краще.

Любий друже! Я благаю –
Природу вмій любити,
Не смій ніколи і нізащо
Їй шкоду спричинити!
Даремно квіточку не рви,
Пташині спокій дай,
Усе, що є навколо тебе,
Люби й оберігай!

Класні керівники:

3-Б класу  – Косач Ірина Вікторівна;

3-В класу  – Яремин Софія Андріївна.

 

(Загальна кількість переглядів - 46)