Конкурс малюнку «Збережу природу від пожеж»

В опорному закладі «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка» проходить конкурс малюнку «Збережу природу від пожеж». Незважаючи на карантин, запроваджений у шкільних закладах України більше місяця тому у зв’язку з пандемією коронавірусу, наші учні активно навчаються та спілкуються з вчителями та між собою дистанційно у мережі Інтернет та через різні мобільні додатки. Учні досить відповідально віднеслись до конкурсу, вони активні, розуміють проблему впливу людей на довкілля,  про це свідчить велика кількість зданих робіт . Підсумки конкурсу будуть підведені 01 червня. Свої роботи учні здають вчителю образотворчого мистецтва Ганзюк Лесі Іванівні або педагогу-організатору Манишин Вірі Ярославівні через мобільний додаток VIBER.  Даний конкурс проводиться з метою виховання  в учнів почуття  збереження  лісів  від пожеж, негативного людського впливу на навколишнє середовище та примноження багатства матінки природи – наших мальовничих лісів. Майбутнє лісу в руках підростаючого покоління. Збережемо ліси- збережемо сотні та тисячі тварин та рослин, які там живуть!

Учні у своїх малюнках зобразили почуття любові до рідної природи та розуміння її краси, дали свою оцінку екологічним проблемам у рідному краї і не  тільки.

Загалом, дитячий розум юних авторів по-дорослому мотивує, що сьогодні як ніколи перед нами стоїть завдання про необхідність зміни свого ставлення до природи. Діти не по-дитячому «глибокі» в своїх роздумах, бачать основою розвитку майбутнього гармонію людини і природи, виділяють головне – збереження природи для нащадків.

Дякуємо всім хто бере участь у конкурсі та чекаємо нових творчих робіт!

Пропонуємо Вашій увазі деякі з виконаних робіт.

Педагог-організатор  Манишин В.

 

(Загальна кількість переглядів - 435)