Опорний заклад  продовжує співпрацю з «Про.Світ»

Опорний заклад  продовжує співпрацю з «Про.Світ». Онлайн-інтенсив  “Організаційна структура. Як налагодити процеси у школі онлайн”.

Команда «Про.Світ», яка завжди тримає «руку на пульсі» освітніх змін та викликів, вирішила на власному прикладі продемонструвати, що перехід в онлайн – це не тільки виклик, а й чудова можливість. З 1 травня команда “Про.Світ” запускає онлайн-інтенсив для директорів шкіл “Організаційна структура. Як налагодити процеси у школі онлайн”.

Учасником онлайн – інтенсивну “Організаційна структура. Як налагодити процеси в школі онлайн” за результатами відбору стала адміністрація опорного закладу «Івано – Франківська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області».

 

Навчання триватиме до кінця травня й складатиметься з 4 модулів:

  •  “Що таке організаційна структура школи та як побудувати її онлайн”.
  •  “Заглиблення в онлайн фасилітацію як спосіб прийняття організаційних рішень. Спільні правила взаємодії”.
  •  “Як оптимізувати організаційну структуру через онлайн-інструменти”.
  •  “Історія змін у контексті організаційної структури”.

 

Кожен модуль передбачає не тільки навчання й аналіз теоретичних матеріалів, а й виконання практичних домашніх завдань та ґрунтовну рефлексію. Крім того, через навчання в групі, адміністрації опорного закладу вдасться долучитися до певної спільноти однодумців й обмінюватись досвідом з колегами в реальному часі.

 

«Про.Світ» одним із завдань проекту вбачає формування команди однодумців, які:

  • які бачать виклик у координуванні роботи своєї команди в онлайн та офлайн режимі;
  •  що прагнуть приймати дієві рішення, які працюють, а не просто залишаються на папері;
  •  які хочуть організувати процеси функціонування школи так, щоб кожен член команди розумів міру своєї свободи та відповідальності.
  •  які розуміють потребу в трансформації свого навчального закладу й шукають можливості для впровадження якісних та стратегічних змін.

 

Команда «Про.Світ» прагнемо показати, що трансформація організаційної структури може стати поштовхом до якісних змін у школах із різних регіонів та населених пунктів.

Навчання стартує з 1 травня, а всі учасники, які успішно його завершать, отримають відповідний сертифікат.

 

Марія Ліскевич – Карпа, директор опорного закладу

 

(Загальна кількість переглядів - 74)