В школі працює гурток «Народна творчість»

Творчість – це талант, помножений на щиру працю.

 

В школі працює гурток « Народна творчість». Заняття гуртка відвідують учні 3, 4, 8 і 9 класів. Діти пізнавально проводять час і пробують багато нового для себе.

Робота в гуртку декоративно – прикладного мистецтва «Народна творчість» відкриває широкий простір для естетичного розвитку, навчання і виховання дітей на матеріалах народного побуту, звичаїв, традицій, обрядів. Теоретичне навчання тісно поєднується з практикою. На заняттях гуртка вихованці здійснюють перші кроки у традиційних українських промислах: вишивці, писанкарстві, ліпленні, витинанці, виготовляють новорічні і різдвяні прикраси.

Отримують початкові дані про взаємозв’язок матеріалу, форми й декорування виробів, їхню залежність від призначення, поняття про ритм, рапорт, симетрію, асиметрію, кольорову гармонію. Декоративно – прикладне мистецтво – це чудовий спосіб виховання в дітях почуття краси. Прекрасне – добрий помічник у процесі виховання дитини. Твори мистецтва допомагають дітлахам пізнавати життя людини і природи, розвивають не тільки зорове сприйняття але і фантазію, об’єднують однодумців, дозволяють проявляти себе та своє бачення світу через улюблену справу. Нині, як ніколи, потрібні нові підходи і нові шляхи до виховання патріотизму, і любові до своєї Батьківщини. Діти з захопленням дізнаються про українську культуру.

Робили різноманітні іграшки з природних матеріалів, ляльку – мотанку, пробували витинати, вишивали по малюнку, хрестиком і гладдю.

 

Керівник гуртка:         Вишатицька Л.П.

(Загальна кількість переглядів - 84)