Мовний проєкт «Христя та Бомко»

«Для нас мова – це, насамперед, живий організм,
який має свою історію, свої болі й перемоги,
своїх друзів і недругів, має своє майбутнє.
Мова – це організм, який кожен носить із собою  і у собі.
Мова має пам’ять. Вона знає про Ваш вік, стать, уподобання,
освіту; знає, де Ви мешкаєте і чи любите котів…
А як багато Ви знаєте про свою мову?»

Леся Дуда,
засновниця мовної майстерні «Слово на нОво».

 

9 листопада в Україні  щороку відзначається День української писемності та мови. Гадаю, буде доречним відсвяткувати цей день підтримкою цікавих мовних проєктів, які пропагують українську мову, заохочуючи малечу та молодь розмовляти/писати/думати нею правильно й красиво.

Серед таких проєктів – «Христя та Бомко», програма вивчення мови для дітей 2-4 років, які перебувають в особливому періоді життя – засвоєння першої мови. Програма складатиметься з 10 випусків відеоблогутрирічки Христі, яка навчатиме свого друзяку Бомка правильних назв речей, що оточують сучасну дитину.

«…Але ми подумали: вивчити слова – це лишень пів справи. Адже потім, попросивши у дідуся виделку, можна отримати вилку, а прийшовши у дошкілля, почути, що є лише якісь шкафчики… Тому до блогерки Христі надходитимуть відеоповідомлення від Дорослих Зірок шоу-бізнесу. А що відбуватиметься далі? Побачиш у відео!» – інтригують автори проєкту.

До речі, авторство проєкту належить мовній майстерні «Слово на нОво» (клікайhttps://lviv.travel/ua/news/movna-maisternia-slovo-na-novo-abo-chomu-ne-mozhna-pokladatisia-tilki-na-solovyiv).

Як можна підтримати проєкт? Перейти за посиланням https://biggggidea.com/project/hristya-i-bomko/ + перерахувати 50 грн (й більше😊) на спільнокошт + розмовляти українською правильно і красиво!!!!

 

Марія Ліскевич – Карпа,

директорка опорного закладу

(Загальна кількість переглядів - 332)