Творчі ідеї від Анни Богосвятської

Творчі ідеї від  Анни – Марії Богосвятської!

Простір ідей і натхнення для вчителя!

 

Шановні колеги – педагоги! Наша добра знайома і партнерка, учитель, тренер з гармонізації особистості, автор посібників з педагогіки Анна – Марія Богосвятська й надалі запрошує нас до співпраці.

Пані Анна – Марія створила простір педагогічних  ідей і творчого натхнення: «Моя мета проста – хочу дарувати Вам натхнення і дати ідеї та інструменти для його досягнення».

Нові порції натхнення від Анни – Марії з ідеями для уроків, розвитку креативності, професійного і особистого самовдосконалення Ви можете отримати на сайті «Натхненник» – https://bogosvyatska.com/.

«Мій сайт створений спеціально для Вчителя: як слухати своє серце, куди воно вас веде.

У цьому просторі ідей і натхнення вам допоможуть орієнтуватися рубрики:

365 днів для натхнення. Сезонні ідеї привітань і хвилинок здоров’я, візуального образу вчителя, оформлення інтер’єру робочого кабінету, календар неофіційних свят, список чарівних планів і справ для кожної пори року. Організм людини налаштований на ритми зміни сезонів.  У вас є 365 днів, які ви можете прожити з радістю, любов’ю і гармонією.

Веселкові ідеї для уроків. Мої улюблені педагогічні прийоми, за допомогою яких поєдную на уроці радість, сенс і ефективність.

Драбина. Особисті роздуми на актуальні теми, пов’язані з педагогікою, школою, сучасним уроком, учителем, учнем. Те, що хвилює мене, не дозволяє пройти осторонь, мотивує на внутрішні перетворення.

Творчі щоденники. Секрети заповнення моїх креативних блокнотів і письмових технік: «П’ятибук», «Ранкові сторінки», «Щоденник подяки», «Коробка ідей», «Банка щастя», «Мої уявні життя», «100 дрібниць для радості», «Ідейник» та ін.

Педагогічні технології. Перевірені на практиці педагогічні тренди з власним творчим відношенням до технологізації навчального процесу.

Тексти «нової природи». Сучасним дітям – сучасні тексти: кніглі, антибук, книжкова інсталяція, лепбук, тревелбук, хмарка слів, мудборд, буктрейлер, інсоляре. Розберемось разом, що це таке і як їх використовувати на уроках.

Книги. Ця рубрика – для тих, хто любить читати і дізнаватися про новинки літератури. Рецензії на твори не лише художньої і професійної літератури, але й на книги для самопізнання, мотивації, розвитку успішності, креативності, лідерських якостей. Любителі читати, надихаймося разом!

Слова, що надихають. Красиві, мотивуючі, життєствердні цитати з творів, афоризми і вислови мудрих людей, крилаті фрази відомих сучасників. Тільки авторське оформлення!

Усі матеріали включають особистий досвід і суб’єктивну думку.

Черпайте ідеї з кожної рубрики. Надихаймося разом!»

 

 

Марія Ліскевич – Карпа,

директорка опорного закладу

«Івано – Франківська ЗОШ І – ІІІ ступені імені Івана Франка»

 

 

Анна – Марія Богосвятська –  кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри гуманітарної освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, член-кореспондент Міжнародної ноосферної академії науки та освіти, Лицар Гуманної Педагогіки.

Переможець конкурсу «За моральний подвиг учителя» (2013), дипломант ІІ ступеню Міжнародного конкурсу «Vivat, учитель!» (2013).

Ведуча рубрики «Фахові проблеми» Всеукраїнського науково-методичного часопису «Зарубіжна література в школах України» (з 2011 р.).

Автор методичних посібників “Сучасний урок: гармонія, натхнення, фантазія” (2013), “Біоадекватні уроки етики та позакласні заходи” (2013), “Як зробити смачний, ароматний, кольоровий урок літератури” (2015), “Слово вчителя: вітаємось, хвалимо, прощаємось чарівно” (2017), “Сезонні валеохвилинки” (2017, у співавторстві з М.В.Кібою), “Сучасний педагог – тренер з розвитку і гармонізації особистості” (2018, у співавторстві з Л.Г.Кудрик), “Відчувати, думати, діяти! Методична скринька прийомів рефлексії” (2018). Співавтор
(разом з Л.Л. Ковальовою) підручника «Зарубіжна література. 8 клас» для шкіл з поглибленим вивченням філології, рекомендованого Міністерством освіти та науки України (2016).
Авторка близько 180 публікацій у науково-методичних збірниках, журналах.

                   

(Загальна кількість переглядів - 161)