VI молодіжний проект «Ідея змінює країну»

Цієї осені на Львівщині проходив відбірковий тур в рамках VI молодіжного проекту «Ідея змінює країну».  Працівниками відділу молодіжної політики Львівської ОДА було проведено ряд тренінгів для шкільної молоді (9 – 11 класи), зокрема вони побували  і в нашій школі. Загалом, зібрали 1860 анкет, з яких відібрали 25 найцікавіших, серед них і проект учениці 9-В класу Софії Плесак. Авторів запросили до участі у фінальному дводенному Форумі ідей, який проходив у Львові 7-8 грудня 2019р.

Впродовж двох днів 18 учасників із Львівської області мали тренінги з проектного менеджменту, воркшопи, лекторії…  У підсумку кожен учасник готував власний проект, захищав його перед суддями, отримував поради щодо його втілення.

Як виявилося, найпоширеніші проблеми, якими хоче займатися молодь Львівщини – соціальні проекти опіки старших людей та притулки для тварин. Найпулярніші – стосувалися сортування сміття та екосвідомості. Обговорювалися також проблеми відсутності в області молодіжної інфраструктури та працевлаштування молоді в Україні.

Це були два дні, проведені в приємній атмосфері молодих людей Львівщини, насичені цікавим спілкуванням, новими знайомствами з активним молодим поколінням.

Марія Нечай, класний керівник 9-В класу

Софія Плесак, учениця 9-В класу

(Загальна кількість переглядів - 374)