Тест Білборда та кохання в Інтернеті

« Тест Білборда та кохання в Інтернеті»

Для сучасних дітей та підлітків мережа Інтернет – це не просто віртуальна реальність, а повноцінна частина їхнього життя, де вони навчаються, спілкуються, вибудовують відносини та відчувають себе частиною спільноти. Проте саме Інтернет все частіше стає джерелом сучасної небезпеки для дітей, наслідки якої не обмежуються втратою грошей чи особистих паролів у соціальних мережах, а можуть коштувати дитині здоров’я та майбутнього.

23 лютого в  Івано-Франківській ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Івана Франка психологом Ізб’янською С. А. та соціальним педагогом Якимовською О. М. спільно з класним керівником Борис З. С. було проведено квест- гру для учнів 9-Б класу. Під час квесту учні знайомилися з небезпеками, що виникають при  спілкуванні  в Інтернеті, формували навички безпечного спілкування, отримали знання про необхідні дії у випадку підозри чи виникнення  «онлайн-грумінгу» чи « сексторингу».

На завершення переглянули відео та розробили поради « Як убезпечити себе в соціальних мережах», нагадали правила користування тестом Білборда: « Чи готовий(а) я побачити цю інформацію/фото на білборді або стінах біля входу в мою школу?»

Такі заняття необхідні у час розвитку інноваційних технологій, коли діти не мають живого спілкування.

#stop_sexтинг

https://stopsexting.in.ua/category/materials/

Психолог                           С. Ізб’янська

Соціальний педагог          О. Якимовська

(Загальна кількість переглядів - 203)