QR-коди як один з трендів в освітньому процесі

 

QR-коди як один з трендів в освітньому процесі.  Авторські уроки з української літератури з використанням QR-кодів.

Одне із завдань сучасного учителя – зробити урок якомога цікавішим та зрозумілішим учням, дібрати такі форми й методи навчання, які б навіть не зовсім «цікаву» для школярів тему перетворили на захоплюючу пізнавальну пригоду.

Те, що ще недавно було жорстким викликом для педагогів – Інтернет, гаджети, віртуальний світ, які цілковито завоювали учнів – сьогодні є чудовою можливістю змістовного доповнення уроків та максимального залучення здобувачів освіти в навчальний процес.

Учитель української мови та літератури опорного закладу Наталія Гриньків розробила цикл авторських уроків з української літератури з використанням QR-кодів.

Ідея створення циклу авторських уроків з використання QR-кодів виникла після участі в конкурсі на грант імені Митрополита Андрея Шептицького, зорганізованого ГО«Молодь Яворівщини». Гадаючи, у якому форматі написати сценарій заходу для популяризації Митрополита Шептицького, зупинилась на квесті з використанням QR-кодів, оскільки креатив і нестандартні ідеї завжди є плюсом 😊. А потім виникла ідея створення циклу уроків у такому форматі. Адже, на мою думку, це буде цікаво і пізнавально для учнів, – ділиться своїм баченням авторка уроків.

Наталя Романівна залюбки ділиться методичними напрацюваннями зі своїми колегами.

 

P.S.Шановні педагоги опорного закладу! Поширюйте власний досвід на шкільному веб-сайті. Адже нові нестандартні ідеї, креатив, творчий «неспокій» завжди в тренді😊

 

Марія Ліскевич  – Карпа

 

 

Детальніше про QR-коди  можна прочитати тут..

А тепер  роботи..

QR- Квест «Леся Українка − скарб нашої батьківщини»

QR- Квест «Життєвий шлях Андрея Шептицького»

 

 

 

 

 

 

 

 

(Загальна кількість переглядів - 706)