Інтернет – олімпіада з української мови!

Учні та учениці школи – активні учасники й учасниці інтернет -олімпіади з української мови від «Всеосвіти»!

З кожним сезоном онлайн-олімпіади набирають більшої популярності і зовсім небезпідставно. Цей спосіб здобуття знань здобуває все більше шанувальників як серед дітей, так і серед дорослих. Без сумнівів, олімпіади в мережі мають безліч переваг: необмежена кількість учасників, швидкість перевірки результатів та зручність роботи над помилками.

Олімпіади від «Всеосвіти» містять спеціально розроблені інноваційні завдання, які спрямовані на розвиток пізнавального інтересу та підвищення мотивації учнів. Окрім стандартних шкільних компетенцій, деякі завдання Інтернет-олімпіад потребують застосування творчого мислення та креативності.

Учні мають можливість відповідати на завдання у режимі онлайн та офлайн. Перевірка відбувається автоматично після внесення вчителем відповідей на сайті. Кожен учень має змогу переглянути свої відповіді, дізнатися, які з них були неправильними, та ознайомитися із детальним поясненням до них. Вчитель має доступ до відповідей всіх своїх учнів.

Дякуємо Ользі Кубішин, вчительці української мови та літератури, за мотивування та залучення здобувачів освіти до участі в предметній олімпіаді! Кожен учень матиме змогу переглянути свої відповіді, дізнатися, які з них були неправильними, та ознайомитися із детальним поясненням до них. Вчитель має доступ до відповідей всіх своїх учнів.

 

Марія Ліскевич -Карпа, директорка освітнього закладу

(Загальна кількість переглядів - 94)