Шановні батьки!
У Івано-Франківському ЗЗСО І – ІІІ ступеня імені Івана Франка Івано-Франківської селищної ради створені всі умови для отримання повної загальної середньої освіти в новій українській школі.
Мова викладання – українська.
Іноземні мови – англійська мова (з 1-го класу).
Для Ваших маленьких учнів:
- навчання та виховання в світлих сучасних класах;
- група продовженого дня;
- досвідчені вчителі, вихователі, чуйний та ввічливий персонал;
- гуртки за інтересами;
- денне перебування в закладі з 8-00 до 17-00 год.
- психологічний супровід;
- логопедичний супровід;
- соціальний супровід;
- постійний медичний нагляд
Вчителі початкових класів у своїй роботі використовують сучасні освітні технології інформаційно-комунікативного навчання та ефективні форми і методи ведення уроків.
Педагоги розвивають у дітей творчі здібності, підтримують їхні обдарування, формують навички самоосвіти особистості, виховують загальнолюдські моральні якості, патріотизм, національні почуття, повагу до народних традицій.
Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою реалізації положень ст. 13 Закону України «Про освіту», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 №684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», враховуючи наказ Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», лист Міністерства освіти і науки України від 18.05.2018 №1/9-320 та з метою забезпечення права громадян на територіальну доступність початкової та/або базової середньої освіти розпочинається прийом заяв про зарахування дітей до 1 класу Івано – Франківського ЗЗСО І – ІІІ ступенів імені Івана Франка Івано – Франківської селищної ради.
Правила прийому до 1 класу
Івано-Франківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Івано-Франківської селищної ради.
(відповідно до “ПОРЯДКУ зарахування, відрахування та переведення учнів до державних такомунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”
Наказ Міністерства освіти і науки України № 367 від 16 квітня 2018 року )
1. Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини (чи повнолітньої особи, яка має намір здобувати освіту), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) та за зразком згідно з додатком 1 до цього Порядку (далі – заява).
Зразок заяви про зарахування до закладу освіти
До заяви додаються:
- копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа)
- оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;
- оригінал або копія відповідного документа про освіту (у разі наявності).
У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.
У випадку подання копій документів, передбачених цим пунктом, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування (крім документа, визначеного підпунктом 1 цього пункту).
2. Діти або один з їх батьків, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, та які не мають одного чи обох документів, визначених підпунктами 1 та/або 3 пункту 4 цього розділу, зараховуються до закладу освіти без подання зазначених документів згідно з цим Порядком.
Діти, які не мають одного (чи обох) документів, визначених підпунктами 1 та/або 3 пункту 4 цього розділу, та довідки, передбаченої додатком 2 до цього Порядку, зараховуються до закладу освіти згідно з цим Порядком. У разі відсутності свідоцтва про народження дитини та з метою сприяння в його оформленні керівник закладу освіти зобов’язаний невідкладно поінформувати орган опіки і піклування за місцем проживання дитини чи місцезнаходженням закладу освіти.
У випадку відсутності документа про освіту та з метою визначення класу, до якого має бути зарахована дитина, результати попереднього навчання можуть бути встановлені (у разі необхідності) відповідно до пункту 5 Положення про екстернат у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2017 року № 369, зареєстрованого наказом Міністерства юстиції України від 26 березня 2017 року № 416/30284.
3. Зарахування дітей до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року та відповідно до території обслуговування(крім закладів освіти ІІ, ІІ-ІІІ ступенів та ІІІ ступеня).
Зарахування дітей до початку і впродовж навчального року здійснюється виключно на вільні місця. Після зарахування дітей до закладу освіти їх розподіл між класами відбувається в межах нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про загальну середню освіту». Зарахування дитини з особливими освітніми потребами до інклюзивного чи спеціального класу (з його утворенням у разі відсутності) здійснюється на підставі доданого до заяви висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації).
*Прийом документів проводиться за попереднім записом та з дотриманням карантинних заходів