Дні української мови та літератури в школі

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Розпочали святкування із  годин духовності. Упродовж тижня відбувалися  найрізноманітніші заходи.    Педагоги провели мовознавчі вікторини, лінгвістичні ігри, дискусійні гойдалки, qr-квест. Учні були учасниками конкурсу знавців рідної мови «Українську рідну мову в дар мені дали батьки», мовного квесту « Розваги у країні Мовознавства”, мовного тюнінгу «Нова доба нового прагне слова!». Святковий день прикрашали тематичні плакати, стіннівки, книжкова виставка.  Бережімо,  вивчаймо,  шануймо українську мову!

25 лютого світова громадськість відзначала 150-річчя від дня народження однієї з найвідоміших жінок української культури – Лесі Українки. Життя поетеси – це подвиг мужньої і нескореної жінки. На пошану ювілею від дня народження Лесі Українки в Івано-Франківському  ЗЗСО I-III ст.імені Івана Франка відповідно до плану святкування пройшли пізнавальні та змістовні заходи:

  • Qr-квест  – «Леся Українка-скарб нашої Батьківщини»;
  • літературні читання  «Гортаючи сторінки поезій Лесі Українки»;
  • презентація «Леся Українка -людина,народжена Україною»;
  • круглий стіл  «Славна донька українського народу»;
  • віртуальна екскурсія «Місцями Лесі Українки»;
  • літературний вечір «До тебе, Україно, струна моя перша озветься»;
  • лекції про творчість Лариси Косач  – Лесі Українки.

Учитель нашої школи Тлуста Ольга Петрівна взяла участь у науково-практичній  конференції, «Поетеса, що йшла сходами гігантів»,  яка відбулася на базі Бірківського ЗЗСО I-III ст. імені Тараса Шевченка. Вона виступила з доповіддю на тему «Іван Франко і Леся Українка (штрихи до взаємин)». Дні української мови та літератури продовжимо вшануванням пам’яті Тараса Шевченка.

(Загальна кількість переглядів - 144)