Турнір юних натуралістів

Команда юних натуралістів опорного закладу ввійшла в ІІ етап VІІІ Всеукраїнського турніру юних натуралістів 2020 – 2021 р.р.

Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно – масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2020 рік (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом МОН України від 28.11.2019 року №1489, учні Івано – Франківського ЗЗСО І – ІІІ ступенів імені Івана Франка Івано – Франківської селищної ради (вихованці гуртка «Основи біології» КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ») під керівництвом учителів Тиховської Д.І. та Нечай М.І. взяли участь  у VІІІ Всеукраїнському турнірі юних натуралістів 2021 року.

Команда, відповідно до Положення, спершу стала учасником заочно етапу Турніру, успішно виконавши усі завдання першого етапу.

56 команд з України надіслали свої роботи на заочний етап конкурсу. 26 команд пройшли до наступного етапу і 9 команд, серед яких команда нашого освітнього закладу, отримали запрошення до участі у фінальному етапі.

Команда нашого освітнього закладу «Розточанки» отримала право участі у фінальному етапі VІІІ Всеукраїнського турніру юних натуралістів 2021, який відбудеться 12 – 14 травня 2021 року в Національному еколого – натуралістичному центрі учнівської молоді (м.Київ).

Вітаємо керівників команди – вчителя біології  Дарію Тиховську та вчителя географії Марію Нечай, та членів команди –  учнів/учениць 10-А та 10-Б класів.

Адміністрація освітнього закладу виносить подяку вчителям Дарії Тиховській та Марії Нечай за активну роботу щодо пошуку та підтримки талановитої молоді, розвитку творчих здібностей школярів, що виявляють стійкий інтерес до занять наукою, за популяризацію природничих дисциплін.

 

Марія Ліскевич – Карпа,

директорка освітнього закладу

(Загальна кількість переглядів - 145)