Змагання зі стрільби

Змагання зі стрільби з пневматичної зброї присвячені Дню Збройних Сил України

З метою пропаганди та популяризації престижу служби в Збройних Силах України, патріотичного виховання учнівської молоді, що спонукає особистість до осмислення себе як частинки великого українського народу, пробуджує національну самосвідомість, розвиває розумові і фізичні здібності, кмітливість і спритність, взаєморозуміння, дружбу та взаємоповагу один до одного, в опорному закладі «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка» щорічно відбуваються військово-спортивні змагання серед учнівської молоді . Згідно положенню змагань, допризовна молодь змагалася у стрільбі з пневматичної гвинтівки та підготовці зброї до стрільби.  З нагоди Дня Збройних Сил України  відбулися шкільні змагання з кульової стрільби з пневматичної зброї . У змаганнях взяли участь команди старшокласників 10 – 11 класів . Організатором змагань виступив капітан Збройних Сил України, учитель вищої категорії предмету «Захист Вітчизни» Шаблінський І.М..

Даний захід є цікавими для учнівської молоді і викликає в неї неабиякий інтерес. Ось і ці змагання не стали винятком. Змагання пройшли у дружній атмосфері та напруженій боротьбі, що чітко підтвердилося при підведені підсумків, коли долю призового місця подекуди вирішувала не тільки різниця в декілька залікових очок, а й навіть кращі показники попадання в дев’ятки та десятки.

Учасники змагань змагалися у стрільбі з пневматичної зброї «Чайка» та ІЖ- 38. Учні 10-11 класів мали по три пробних постріли, і п’ять основних. Залік проводили по максимальній кількості пострілів, за правилам проведення змагань в тирах.

Найвлучнішим стрільцем змагань став цього року учень  10-А класу Вітковський Роман, який набрав 39 очок з 50 можливих. Друге і третє місце вибороли Татар Назар(33оч.) та Крилошанський  Стас (31оч.) За результатими змагань І командне місце вибороли учні 10-А класу, ІІ місце ‒ учні 10-Б класу, ІІІ ‒ учні 11-А класу.  Переможці і призери військово-спортивних змагань будуть нагороджені призами та грамотами адміністрації опорного закладу.    Тож вітаємо усіх зі святом Збройних Сил України ! Слава Україні !

 

І.Шаблінський     –      вчитель предмета «Захист України»

 

(Загальна кількість переглядів - 147)