Збори батьків майбутніх першокласників

«Бути готовим до школи-не означає вміти читати,писати і рахувати.
Бути готовим до школи-означає бути готовим всьому цьому навчитися»
Венгер Л.А.

15.03.2019 р. у приміщені актової зали опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка» відбулася зустріч з  батьками майбутніх першокласників.

Учнями 4 –х класів було підготовлене свято  «Школа чекає вас…».

В гості до маленьких майбутніх школяриків завітали казкові герої Буратіно і Мальвіна,Червона шапочка  і Вовк, Королева Знань і перша книжка Букварик,які ознайомили  малят з школою,правилами, яких слід дотримуватись в школі,загадували загадки,провели гру «Відгадай казкового героя».

Свій талант показали  юні сопілкарі ,виконавши  пісню «Дударики!».

У виконанні дітей прозвучали пісні про школу,про Україну .

Музичний супровід під керівництвом вчителя музики Скробач Г.М. додав приємних вражень та підняв всім хороший настрій.

Перед батьками виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Сташко В.В.,яка ознайомила присутніх  з особливостями навчання в школі,з режимом  роботи навчального закладу,організацією гурткової та спортивно-масової роботи.

Також надала  інформацію батькам  про правила прийому  дітей в перший клас, представила   вчителів, які навчатимуть першокласників -Самотій О.Б.,Острокостову Л.В.,Яхницьку М.П. та відповіла на запитання батьків.

Вступ до школи – переломний момент не тільки в житті кожної дитини, але і в цілому для всієї родини. Як дитина налаштується на навчання, які знання здобуде в початковій школі від цього залежатиме її подальше життя та доля.
«Школа не повинна  вносити різкого перелому в життя дитини. Нехай, ставши учнем, дитина продовжує робити сьогодні те, що робила  вчора.

Нехай нове з’являється в її житті поступово і не збентежує  лавиною переживань».                                                                                           (В.О.Сухомлинський)

(Загальна кількість переглядів - 254)