Взяли участь у конкурсі «Вчитель інклюзивного класу»

З метою  підтримки творчої праці вчителів, підвищення їх професійної компетентності, популяризації педагогічних здобутків  у 2018/2019 навчальному році проводився всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2019» у номінації «Вчитель інклюзивного класу».

Однією з учасниць стала вчителька інклюзивного класу опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка» Кухар Ірина Іванівна. Успішно пройшовши відбірковий тур, Ірина Іванівна разом з 11 вчителями області була конкурсантом другого туру.

Вчителів привітала  головна спеціалістка департаменту освіти і науки ЛОДА Марія Васюник . Конкурс відбувався протягом двох днів.

У випробуванні «Методичний практикум» учасники переглядали відеозапис уроку та аналізували рівень організації освітнього процесу в інклюзивному класі.

«Практична робота» оцінювала вміння конкурсантів обирати оптимальні методи, прийоми, способи та засоби організації освітнього процесу в інклюзивному класі.

Конкурсне випробування «Тестування з фахової майстерності» оцінювало теоретичні знання учасників.

На фінальному етапі у перший день була розробка проекту, а на другий день проведення уроку в початкових класах з інклюзивним навчанням.

Між учителями панувала  атмосфера  доброзичливості, взаємоповаги  і  взаємодопомоги . Членами  журі були створені сприятливі умови для творчої роботи.

Кухар І.І. достойно представила Яворівський район та опорний заклад, отримала обмін досвідом та спілкування з колегами, яке продовжується і зараз у створеній групі.

Інклюзивне навчання є потребою сьогодення і майбутнього, але до цього повинні бути готові педагоги, батьки, відповідна матеріальна база і система загалом. Тому вчителі нашого закладу активно беруть участь у вебінарах, семінарах для успішної реалізації інклюзії.

За висловом голови журі Корнієнко Ігоря Олексійовича, завідувача кафедри практичної психології Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», кандидата психологічних наук:

«Всі педагоги показали високу майстерність, ерудованість, вміння гнучко і диференційовано підходити до завдань, індивідуальний підхід до кожної дитини! Велика вдячність всім учасникам конкурсу і членам журі! З такими педагогами Львівщина має всі шанси бути лідером процесу інклюзії в Україні!»

 

 

(Загальна кількість переглядів - 246)