Всеукраїнський день відповідальності суспільства

Верховна Рада встановила всеукраїнський День відповідальності людини, який буде відзначатися щороку 19 жовтня, у день народження видатного українця, автора “Декларації відповідальності людини” Богдана Гаврилишина.

 

«Запровадження Всеукраїнського Дня відповідальності людини нагадає кожному члену суспільства

про складову успіху сталого розвитку,

вшанує пам’ять про великого українця –

 Богдана Дмитровича Гаврилишина»

/ Благодійний Фонд родини Богдана Гаврилишина /

 

Україна вперше відзначає державне свято – День відповідальності людини. Прикметно, що серед інших визначних дат віднині ми маємо також і свято в ім’я цінності, людської чесноти – відповідальності, якій, очевидно, надаємо велике значення.

Учні 4-А класу теж долучилися до святкування Дня відповідальності.Класний керівник Кульчицька О.Р. провела виховний захід «Всеукраїнський день відповідальності суспільства» за планом:

– мозковий штурм « Що таке відповідальність?»;

– життєвий шляхБогдана Гаврилишина;

– притча про таланти;

– Декларація відповідальності людини;

– чарівна скринька символів із Декларації Б.Гаврилишина;

– соняшник сорту «Богдан Гаврилишин»- символ марафону.

Школярі зрозуміли, що здатність передбачати результат власних дій, відповідати за свої вчинки, приймати їх наслідки та усвідомлювати свій зв‘язок із ними – це і є відповідальність.

Вони переконалися, що відповідальність – невід’ємна частина нашого життя, що кожному з нас потрібна мудрість, аби ухвалювати правильні та праведні рішення, хоробрість, аби нести відповідальність за наслідки своїх дій перед Богом і людьми, та любов, аби нею були сповнені усі наші вчинки та помисли.

 

Вчитель початкових класів  Кульчицька О.Р.

 

(Загальна кількість переглядів - 62)