Всесвітній день телекомунікацій та інформаційної спільноти

Всесвітній день інформаційного суспільства

Всесвітній день електрозв’язку та інформаційного суспільства (World Telecommunication and Information Society Day)  відзначається щороку  17 травня, починаючи з 1969 року.  Цей день – професійне свято всіх програмістів, системних адміністраторів, інтернет-провайдерів, веб-дизайнерів, редакторів інтернет-видань і загалом всіх людей, зайнятих у сфері інформаційних технологій.

Значення інформатики, області людської діяльності, пов’язаної з процесами перетворення інформації за допомогою комп’ютерів і інших засобів обчислювальної техніки, переоцінити важко. Вона надає людству неймовірну розкіш: головними багатствами стають інформація і знання, відкриваються небачені можливості самоосвіти.

Цього дня класним керівником 8-Б класу Кубішин О.І. було проведено годину спілкування на тему « Інформаційне суспільство: глобальні виклики та можливості». Учні переглянули фільм Валерія Бебика «Глобальне інформаційне суспільство» і пізнавальний відеоролик «WTISD 2021 – Прискорення цифрової трансформації у складні часи».

Восьмикласники цікаво висловлювали думку щодо навичок людини в інформаційному суспільстві, адже «Хто володіє інформацією – той володіє світом». Наприкінці уроку школярі виконували інтерактивні завдання «Що ти знаєш про ЗМІ, а що вони про тебе? Чи вмієш ти аналізувати інформацію? Чи легко тебе ошукати?» та дізналися свій рівень медіаграмотності.

 

Кубішин О.І., класний керівник 8-Б класу

 

(Загальна кількість переглядів - 19)