В Україні цьогоріч вперше відзначають  Всеукраїнський День відповідальності людини

В Україні цьогоріч вперше відзначають  Всеукраїнський День відповідальності людини та вшановують пам’ять Богдана Гаврилишина.

7 років тому, у революційному для Української держави 2014 році, Богдан Гаврилишин, який працював на світовому рівні як член Римського клубу, очільник Міжнародного інституту менеджменту в Женеві, співзасновник Світового економічного форуму в Давосі, написав 15 ефективних пунктів для здорового й успішного майбутнього людства − «Декларацію відповідальності людини».

Богдан Гаврилишин напрацював 15 універсальних кроків для становлення особистості відповідальної людини, роль якої в розвитку свідомого громадянського суспільства вимірюється наполегливим самовдосконаленням, повагою до ближніх, підтримкою сім’ї, любов’ю до навколишнього середовища, зусиллями й прагненнями зберегти культурні надбання країни й людства та щирою взаємодією зі світом. Богдан Гаврилишин пропонує нам усвідомити власну значущість шляхом здобуття кожної з цих 15 сходинок особистісного зросту. Він невтомною працею та активною суспільною діяльністю впродовж усього життя боровся за кращу долю для рідної України.

19 жовтня у 10 а класі (класний керівник Ольшанська О.Р.) було проведено годину спілкування на дану тему. Учні переглядали презентацію про Богдана Гаврилишина, ознайомилися і обговорили всі сходинки особистісного зросту «Декларації відповідальності людини».

Оксана Романівна наголосила, що потрібно обдумувати всі свої рішення і вчинки, а також що кожна людина повинна брати на себе відповідальність на всіх рівнях життя.

Класний керівник  Ольшанська О.Р.

 

(Загальна кількість переглядів - 29)