У природи немає поганої погоди

Наспівуючи відомі куплети « Червоної рути», учні 7-А класу ледь стримували емоції щастя і радості. Шкільний автобус дуже швидко привіз їх у «царство рослин», яке називається Страдчівський дендропарк від Львівського національного лісотехнічного університету. Тут їх чекала захоплююча екскурсія, яку провела науковий працівник дендропарку Білик Я.Я.

Алеї з рослинами –велетнями, екзотичні рослини занесені до «Червоної книги України», а також привезені з різних континентів нашої планети. Особливе повітря, спів пташок, квітучі кущі зачаровували нас. Після цікавої розповіді екскурсовода учні задавали багато питань Ярославі Ярославівні. Здавалося – це людина, яка знає усе про рослини.

А попереду ще нас чекав не менш цікавий захід. Це урок фізичної культури, який проводив вчитель Фединяк І.Я. Довівши до відома учнів мету і завдання уроку, він провів розминку і змагання з бігу серед дівчат і хлопців. Дуже цікавою була спортивна гра – «Відшукай мене».

В усіх був чудовий настрій, але раптом погода внесла свої корективи- почав накрапати дощ. Подякувавши господарям за гостинність, ми поспішили додому. Дорога пролягла стежкою через густий ліс, який захистив нас від негоди, а легкий вітер немов підганяв додому, нагадуючи про те, що літо далеко позаду і треба поспішати вчити уроки. Екскурсію супроводжували керівники гуртків “Екологічне краєзнавство” Тиховська Д.І та Глова М.М. (науковий працівник Яворівського НПП).

Це був ще один чудовий день, який ми провели усі разом.

(Загальна кількість переглядів - 130)