Толерантність в моєму серці

 « Тепер , коли ми навчились літати в повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам залишилось тільки одне: навчитися жити на землі, як … Люди».                                                                   

Бернард Шоу.

 

Кожна людина це окремий світ, зі своїми емоціями і почуттями , злетами і падіннями. Проявляти толерантність – це значить визнавати те, що люди розрізняються за зовнішнім виглядом, положенням, інтересом, але мають право жити у світі, зберігаючи при цьому свою індивідуальність.

16 листопада до Міжнародного дня Толерантності в Опорному закладі «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка» з учнями 4-А класу була проведена година спілкування з елементами тренінгу: « Толерантність в моєму серці». Мета даного заходу  полягала в розкритті дітям змісту поняття « Толерантність» як принципу людського буття, коли замість боротьби за існування пропонується любов до ближнього. Виховувати здатність бачити та розуміти відмінність іншої людини від себе, вчити учнів встановлювати стосунки на доброзичливій, толерантній основі. З метою усвідомлення унікальності особистості кожної людини та формуванню позитивної самооцінки була проведена вправа « Бінго», руханка « Австралійський дощ» ,переглянуто відеоролик: « Людина починається з добра», а на завершення заняття учні  створили плакат « Риси толерантності».

 

Практичний психолог   С.  Ізб’янська

Соціальний педагог       О. Якимовська

(Загальна кількість переглядів - 217)