Святкуємо День Незалежності України

24 серпня 2018 року 20 учнів опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка»  мали змогу побувати на святкуванні 27 річниці з Дня Незалежності України  у місті Львові.

Учні школи взяли участь у флешмобі по створенню з кульок живого національного прапора та карти України. Діти побачили святковий концерт на проспекті Свободи біля пам’ятника Т.Шевченка. Такі заходи сприяють формуванню патріотизму, розширенню світогляду дитини, а головне – це можливість для дітей помандрувати рідним краєм та глибше пізнати його.

Довгий шлях був пройдений українським народом до своєї Незалежності — історичні вторгнення і війни, боротьба з панами і окупантами, довгі роки радянського режиму, який не бачив в Україні незалежну і повноправну державу.

У наші дні, коли День Незалежності набув справжнє значення і став правдивим святом для всіх патріотів України, благородні воїни знову захищають суверенітет і незалежність рідної землі, відстоюючи її територіальну цілісність і доводячи всьому світу свою незламність.

Це наше національне свято. Воно дає кожному жителю країни впевненість в завтрашньому дні, вільне життя в демократичному і незалежному суспільстві, можливість ростити нове покоління в дусі традицій та поваги до предків.

(Загальна кількість переглядів - 38)