Співпраця з Яворівським НПП

Кожен учитель намагається використовувати такі форми і методи навчання, які б зацікавлювали дітей навчальним матеріалом, спонукали бажання вчитися, що сприяє досягненню високого рівня знань учнів. Так, інтерактивні форми роботи, особистісно орієнтований та диференційовані підходи, упровадження інноваційних технологій навчання у практику допомагають зацікавити учнів на уроці, розвиваючи його здібності.

Ш.А. Амонашвілі стверджував: «Хай педагог завжди поспішає до дітей , радіє кожній  зустрічі з ними; тоді й діти поспішатимуть до школи і радітимуть кожній зустрічі зі своїм вихователем і друзями».

Учні 2-А класу (класний керівник Кульчицька О.Р.) завжди радіють зустрічі з працівниками Яворівського НПП. Впродовж І семестру 2019-2020 навчального року ми двічі відвідали цей природоохоронний заклад (06 листопада і 20 грудня 2019 року).  Заступник начальника відділу рекреації та екоосвітньої роботи Лазурко М.С. та провідний фахівець з екоосвіти Глова М.М. гостинно нас приймають й організовують цікаві й пізнавальні заняття, що узагальнюють й систематизують знання учнів з певних тем. Напевне, тому ми з таким  задоволенням мандруємо вулицями рідного селища до  Яворівського НПП, не зважаючи ні на що.

 

Зустріч І. Тема: «Зміни в житті рослин і тварин восени» та «Господарі своєї території».

 

Зустріч ІІ. Тема: «Тварини рідного краю взимку» та «Виготовляємо ялинкові прикраси».

 

Ці екозаняття переконали дітей, що « Земля не належить нам, а ми – їй». Усі ми – діти природи, та не всі ми добрі до неї. Природа потребує постійної уваги, турботи. Ми повинні берегти її, охороняти її багатства.

До нових зустрічей у Новому 2020 році!

(Загальна кількість переглядів - 108)