Рік математичної освіти в Україні

З метою забезпечення додержання конституційних гарантій з реалізації права на освіту, створення можливостей для рівного доступу українських школярів до сучасної та якісної математичної освіти, формування у них належного рівня математичної компетентності, ураховуючи результати міжнародного дослідження якості освіти PISA щодо математичної компетентності здобувачів базової середньої освіти в Україні Президентом України 2020 – 2021 навчальний рік оголошено РОКОМ МАТЕМАТИЧНОЇ ОСВІТИ в Україні.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/31/2020#Text

https://testportal.gov.ua/dpa-2021-sertyfikatsijna-robota-z-matematky/

Міжнародне дослідженняPISA-2018 засвідчило, що 36% українських 15-річних учнів не досягають базового рівня знань з математики.

Щоб розв’язати цю проблему, впродовж «математичного року» урядом заплановано заходи на всіх ланках освіти.

На державному рівні будуть максимально популяризувати математичну освіту, щоб більше мотивувати школярів її вивчати та застосовувати в житті.

Зокрема, починаючи з травня 2021 року, випускники складатимуть обов’язкову державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з математики.

У квітні 2021 року також заплановано створити безкоштовний математичний онлайн-ресурс та розробити відповідний контент для учнів і вчителів математики.

Впродовж  червня-серпня 2021 планується організувати літні «математичні школи» для вчителів та учнів, а на листопад заплановано відкриття Музею науки.

Нагадаємо, про те, що ДПА у формі ЗНО з математики буде обов’язковим з 2021 року, повідомляли два роки тому.

 

   Для допитливих😊

МАТЕМАТИКА! Що Ви відчуваєте, коли чуєте це слово? Переходіть за посиланням нижче😊))

https://osvitoria.media/experience/chomu-dity-i-dorosli-boyatsya-matematyky/

 

Марія Ліскевич – Карпа, директорка опорного закладу

(Загальна кількість переглядів - 51)