Про нашу школу говорять )

Директор/директорка школи, заступник/заступниця з навчально – виховної, господарської роботи – це людина, яка завжди перебуває у пошуку додаткових джерел фінансування для освітнього закладу. Є різні шляхи пошуку, й одним з найдієвіших на сьогодні (наголошую, що мова йде про додаткові джерела, а не цільове скерування коштів з освітньої субвенції) є участь у проектах.

Маємо хороший досвід участі у проекті «Пілот24», результатом якого стало залучення майже 3 мільйонів гривень.

Також є вагомий досвід наших учителів – предметників, класних керівників щодо реалізації власних проектів, націлених на співпрацю з батьківською та селищною громадами, на пошук потенційних меценатів (проведення капітальних та санітарних ремонтів у класних приміщеннях, придбання шкільного інвентарю, технічних засобів навчання, організація навчально – екскурсійних поїздок тощо). Тобто мова йде про залучення коштівJ)))

Така прелюдія пов’язана з наступним.

Традиційно я загуглила тему «Проекти для директорів» (дивіться «прелюдію»). І відразу натрапляю на таку інформацію (якщо Вам цікаво, не полінуйтесь, зайдіть за цим посиланням):

Шукаєте фінансування для школи?

Продовжила пошук уже про наш освітній заклад – а там чимало інформації!

Так що розпочала пошуком фінансових проектів для директорівJ), а закінчила «мандрівкою» Гуглом в пошуках дописів про наш опорний заклад та його сподвижників – учителів!

Отож, про нашу школу говорять, наш досвід цікавий і вартісний уваги!!! Не полінуйтесь, ПРОЧИТАЙТЕ ПРО СЕБЕ! ВПІЗНАЙТЕ СЕБЕ! ВИ МОЛОДЦІ!)

GoF — це краудфандингова платформа освітніх проектів

Гроші вчителя: 6 способів заробляти більше

Монетизація освіти: як школам шукати можливості для реалізації власних проектів

Учитель хімії Оксана ОКУЛОВА увійшла до топ-20 конкурсу Global Teacher Prize Ukraine

«Я родом з дитинства»

 

Марія Ліскевич – Карпа,  директорка опорного закладу

«Івано – Франківська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Франка

Яворівської районної ради Львівської області»

 

(Загальна кількість переглядів - 258)