Пісумок курсів ЛОІППО

Завершено роботу учителів опорного закладу в обласному проекті  «Професійний розвиток педагогічних працівників»

 Впродовж 31.10.2017 – 01.12.2018 років педагоги опорного закладу «Івано – Франківська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Франка» та його філій активно брали участь в реалізації проекту, ініційованого КЗ ЛОР «ЛОІППО»  «Професійний розвиток педагогічних працівників опорних закладів та їх філій».

До роботи у проекті було залучено 9 опорних шкіл Львівщини: Жидачівська №2, Рава-Руська №1, Бібрська, Рудківська, Сокальська №4, Івано-Франківська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Франка, Сколівська академічна гімназія, Сасівський та Баранівецький НВК.

Було обрано команду тренерів зі складу вчителів школи: Кульчицьку О.Р., Нечай М.І., Кухар І.І., Завідію Н.Я., Підляську З.Б., Волошин Н.М., Тиховську Д.І., Сташко В.В., Ганзюк Л.І., які навчалися на базі «ЛОІППО» з питань реалізації чотирьох наскрізних змістових ліній:

  • громадянська відповідальність;
  • здоров’я і безпеки;
  • екологічної безпеки і сталого розвитку;
  • підприємливості і фінансової грамотності.

Вчителі – тренери, які пройшли декілька модулів навчання, ділилися набутими знаннями з педагогами закладу.

Педагогічні калейдоскопи, читання, «круглі столи», захисти педагогічних ідей – ці та інші форми роботи проводили тренери зі своїми слухачами. Відповідно педагоги опорного закладу демонстрували глибокі знання та вміння, креативне мислення, інноваційні підходи зі здоров’язберігаючої та підприємницької, громадянської та екологічної компетентностей.

Як підсумок, у школі відбувся захист курсових робіт слухачів курсів у форматі «калейдоскопу педагогічних ідей», під час якого педагоги поділилися досвідом в реалізації наскрізних змістових ліній, що є засобом інтеграції ключових і загальнопредметних компетентностей навчальних предметів та предметних циклів.

Вчителі відтворювали свій досвід у різних аспектах та напрямках: реалізація наскрізних ліній на уроках, позакласній навчальній  роботі, предметах варіативної складової, в учнівській проектній діяльності.

Проведення курсів у такому форматі сприяє професійному росту вчителя і засвідчує, що педагоги готові до змін, мобільні, динамічні, конструктивні, креативні.

Хочемо висловити подяку усім, хто долучився до організації та реалізації проекту, а саме викладачам КЗ ЛОР «ЛОІППО» й координатору проекту Ірині Сислюк та шкільним педагогам – тренерам.

Адміністрація опорного закладу

 

(Загальна кількість переглядів - 180)