Музеї Янова

Міжнародний день музеїв — щорічне свято музейництва, яке відзначається 18 травня.

Учні 6-А класу та класний керівник Завідія Н.Я.  в рамках години спілкування досліджували діяльність музеїв свого рідного селища. Учні поділилися на 3 групи : «Різьба по дереву», «Зброя» та «Рослини і тварини». Кожна команда досліджувала діяльність одного музею. По закінченні , відвідавши екскурсії команди підбивали підсумки та відображали найцікавіше готуючи плакати.

18 травня у шкільному музеї Івана Яковича Франка за участі заступника директора з навчально-виховної роботи Шаблінського І.М капітан кожної команди представив роботу своєї команди розповідаючи інштм про те, що команда довідалася у музеї.

Щорічно, починаючи з 1977 по всьому світу 18 травня проходить Міжнародний день музеїв. Цей день є приводом для підвищення обізнаності про те наскільки музеї є важливими у розвитку суспільства. Консультативний комітет ІСОМ організовує тему цієї події, що, враховує велику кількість країн. Це свято триває день, вихідні, тиждень або навіть місяць. Від Америки до Океанії, включаючи Африку, Європу та Азію – цей міжнародний захід підтвердив свою популярність. Останні роки, Міжнародний день музеїв переживає високе розширення у майже 30000 музеях у більш ніж в 120 країнах.

Отож: учні 6-А класу відкрили сьогодні для себе дивовижно-захоплюючу сторінку історії нашого селища поєднану у 4 музеях Янова:

  • Шкільний музей Івана Яковича Франка
  • Музей художньої обробки деревини
  • Музей природи
  • Музей зброї

Учні неабияк захопилися своєю роботою, та дуже активно відстоювали власні напрацювання.

При врахуванні доповідей враховувалася доповідь капітана, плакати, доповіді учнів після розповіді капітана та підсумкове відео після екскурсії в музеях.

З рахунком 360, 340 та 340 балів все таки перемогла команда, яка досліджувала музей художньої обробки деревини, яку очолював Фітак Андрій: Підгребельна Аня, Фурик Ярослав, Гануляк Ілля, Макаревич Христина, Гащук Аліна, Кригуль Емілія, Муха Юрій, Ковалишин Ростислав, Марків Арсен.

Переглядайте світлини, а також звітний відеоролик

Класний керівник та керівник музею Івана Франка Н.Завідія

 

(Загальна кількість переглядів - 43)