Мандруємо стежками Розточчя

Впродовж семестру:

Школа становлення вчителя географії – квест «Мандруємо стежками Розточчя»

 

Освітній простір Нової української школи не обмежується будівлею школи. Головна ідея Нової української школи – компетентнісне навчання, тобто формування ядра знань, на яке накладаються уміння, як користуватися цими знаннями, цінності та навички, які здатні забезпечити особисту реалізацію, активну громадянську позицію та життєвий успіх протягом усього життя.

Відповідно до вимог Нової української школи,  застосовуючи освітньо-виховну функцію природоохоронних установ та нові освітні стандарти, з метою впровадження «Зелених  уроків» і формування ключових компетентностей учнів Нової української школи, реалізовуючи наскрізні змістовні лінії навчальних програм у закладах освіти та природоохоронних структурах та враховуючи, успішну багаторічну  практику співпраціопорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст ім Івана Франка» та заповідника «Розточчя» на території заповідника відбувся районний науково-практичний семінар вчителів географії на тему «Природоохоронна територія, як базова навчальна платформа Нової української школи» у формі інтелектуально-логічного квесту « Мандруємо природою Розточчя», проведеного  вчителем географії Завідією Н.Я.

Гра була побудована на логічних загадках та завданнях, які включали розповідь про історію заповідника, флору та фауну розточанського краю із залученням роботи фітобару з лікарськими рослинами.  Педагоги, учасники семінару підвели підсумок та акцентували увагу , що такі заходи сприяють реалізації освітніх змістових наскрізних ліній: громадянської відповідальності, сталого розвитку та екологічної безпеки, здоров’язберігаючої та підприємницької діяльності і фінансової грамотності.

Презентував роботу заповідника науковий співробітник заповідника Хомин Ігор Гнатович. Він  розповів гостям про основні функції заповідника та основні напрямки освітньо-просвітницької співпраці заповідника та закладів освіти. У підготовці та роботі семінару активну участь брали наукові співробітники  заповідника Скобало О.С. , Погорілко В. В., Гребельна В. О. , Береза В.В.  Хочемо подякувати директору заповідника БовтуЯ.С. за відкритість до співпраці, допомогу при підготовці та активне впровадження екологічної освіти серед громадян .

Активною учнівською групою підтримки підготовки та реалізації в дію квесту стала команда учнів 9-А у складі  Кубішин Олени, Василишин Марії, Труліч Вікторії та Возняк Роксолани.

 

Вчитель географії : Н. Завідія

Переглядів загалом - 248 | Переглядів сьогодні - 1