Літо починається з яскравого  свята- Міжнародного дня захисту дітей

Діти –наше майбутнє

Літо починається з яскравого  свята- Міжнародного дня захисту дітей. День усіх діток планети! День прояву особливої  любові та турботи! А  діти – це дар Божий, наше продовження,наше батьківське щастя, наш сенс життя.

Міжнародний день захисту дітей був заснований Конгресом міжнародної  демократичної федерації жінок у 1949 році. Перше святкування дитячого дня було призначено на 1 червня 1950 року. В  той раз його відзначали в 51 країні світу. ООН підтримала цю Ініціативу й оголосила захист прав,життя і здоров я  дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності. В Україні  свято відзначається щорічно 1 червня з 1989 року.

Це свято стало символом дитячої радості та надії на майбутнє. Адже саме  в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань,прагнемо,щоб вони росли здоровими та мали всі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок  дорослих – зробити  дітей  щасливими. І кожна  усмішка,кожне сказане  ласкаве слово-це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

Неймовірно цікаво пройшло святкування Дня захисту дітей  у 2-а класі (класний керівник Самотій О.Б.). Маленькі школярі стали учасниками  квесту «Територія  Дитинства» .

Для дітей були підготовлені різноманітні локації –«Щасливе дитинство»,» «Долоньки мрій». «Малюємо майбутнє», «Складаємо Лего», «Творча»,«Спортивна».

Діти із задоволенням виконували різноманітні  цікаві завдання,брали участь в конкурсах, розважальних іграх.

На одну із локацій  «Наші права» був залучений практичний психолог Ізб’янська С.А.,яка ознайомила дітей з історією виникнення свята,його символікою та правами.

Вчитель образотворчого мистецтва Ганзюк Л.І. допомогла організувати творчу роботу   «Малюнок на асфальті» та надала поради учням щодо композиції ,кольору,змісту.

Територія шкільного подвір я уквітчалась дитячими посмішками. .  Радість, шалені емоції та нові знання –це те,що переповнювало серця учнів по закінченні  квесту.  Весь час тривала атмосфера свята та радості. І дивлячись на задоволених  дітей ,ми віримо,що їх чекає щасливе майбутнє.

 

Самотій О.Б.

 

(Загальна кількість переглядів - 104)