Курси НУШ 5 класи 2021

Навчання шкільних команд Івано-Франківської ТГ реалізації нового Державного стандарту базової середньої освіти у 2022-2023 н.р. на базі Івано-Франківського ЗЗСО розпочалося!

Модуль І.

Впровадження НУШ.

 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.04.2018 №237 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2021 році», листа КЗ ЛОР «ЛОІППО» від 04.10.2021 №334 розпочато курсування шкільних команд щодо  реалізації нового Державного стандарту базової середньої освіти у 2022-2023 н.р.

Шкільні команди Івано-Франківської ТГ навчатимуть педагоги-тренери Івано-Франківського ЗЗСО Зіновія Борис, Олена Тиховська, Оксана Дацко-Онищак.

Нові ролі директорів шкіл у контексті впровадження Нової української школи, основні елементи Державного стандарту базової середньої освіти, створення освітньої програми закладу та наступність ланок початкової та середньої освіти, організація інклюзивного навчання, дистанційні технології. Про це та багато іншого йтиметься під час навчання.

25.10.2021 року розпочато навчання першої  групи (тренер Зіновія Борис, вчителька української мови та літератури).

Мова йшла про особливості впровадження НУШ, адже  реформа «Нова українська школа» передбачає зміну цілей та основних завдань освіти, зокрема базової загальної середньої освіти, відповідно до сучасної освітньої парадигми і світових тенденцій розвитку національних освітніх систем. Досягнення нових цілей української школи потребує постійного пошуку шляхів модернізації змісту освіти. Це вимагатиме реалізації принципово нових педагогічних, методичних інструментів, що мають ґрунтуватися на особистісно орієнтованому та компетентнісному підходах до навчання.

 

Авторка допису Марія Ліскевич-Карпа, директорка Івано-Франківського ЗЗСО

Фото Олени Тиховської, вчительки математики та інформатики.

 

(Загальна кількість переглядів - 178)