Козацькі забави

Сяяли на сонці шаблі запорожців,
Як вони на конях гнали ворогів.
Козацькому роду нема переводу!
Лине його слава з далеких віків!

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва. З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань.

В переддень  свята українського козацтва, майданчик навчального корпусу №2 нашої  школи перетворився  на куточок Запорізької Січі. Тут серед учнів 1-3 класів  пройшло запальне свято-змагання  «Козацькі забави».

Команди-учасниці під музику козацького маршу ввійшли до імпровізованої Січі. У рамках заходу прой­шли по­казові ви­ступи команд «Хортиця», «Корсунь», «Отамани», «Вершники», «Захисники»,  «Козачата»,  які демон­стру­вали силу,  завзя­тість та хист, що запалю­вали публіку козацьким ду­хом.

У козацьких забавах взяли участь також  дівчата, які своєю спритністю та логічним мисленням не поступались хлопцям. Учасникам довелось пройти через дев’ять випробувань. Це стільки, скільки було колись порогів на Дніпрі. Команди позмагались у спритності, швидкості, кмітливості та силі у різних конкурсах .

Пролунали  веселі  та запальні пісні: «Гей, там на горі Січ іде», «Козаки», «Наш козацький край», «Проводи на Січ». Свято увінчалось гарним настроєм, позитивним зарядом та морем вражень.

На завершення заступник директора школи  В.В. Сташко  привітала присутніх з святом та вручила грамоти учасникам змагань, висловила подяку за організацію заходу:

  • класним керівникам М.С. Ткачик, Л.А. Онипко, Т.В. Занік, Н.Д. Вельган, І.В. Косач, С.А. Яремин;
  • вчителям фізичної культури І.Я. Фединяку та Н.П. Скобалу;
  • вчителю музичного мистецтва Г.М. Скробач .

Надалі учасників змагань очікував солодкий трав’яний чай та запашна випічка, які приготували для них працівники кухні О.В. Максимович і М.П. Ошовська .

(Загальна кількість переглядів - 177)