FD

Проєкт «FemSchoolDiary” для учнів та учениць, педагогів та педагогинь завершено!!!!!

 

23 липня 2020-го року стартував проект для учнів та учениць, педагогів та педагогинь «FemSchoolDiary”.

01 жовтня 2020-го року проект завершено!!!!

Сотні новеньких щоденників з нічим не зрівняним ароматом щойно друкованої поліграфічної продукції полинуть в освітні заклади різних куточків України!!! Оскільки школи Яворівщини також долучилися до реалізації проекту (висвітленням інформації на сторінках шкільних веб-сайтів, ГО «АКЗОЯ», коментами підтримки в Інсті або ж своїми власними історіями), то щоденники «прибудуть» і на Яворівщину😊 На жаль, лише по одному примірнику на школу, однак цей примірник може стати таким собі «журналом на задану тематику» для загального розгляду, читання та обговорення. Якщо буде необхідність, проект продовжиться і щоденників побільшає!!!!:)

І ще раз про проект (як підсумок😊)!!!

Проект «FemSchoolDiary”(учнівський щоденник для школярів та школярок старшої школи) виконувався в програмі  міні-грантів ГО Центр «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Фундації «Інститут відкритого суспільства» та за сприяння ГО «Валькірія».

Щоденник (або FD) містить багато мотивації, історій, веселощів і надій. Чим цей щоденник відрізняється від звичайного шкільного щоденника?

Він у цікавій формі подає інформацію, що таке гендерна рівність, чому шкідливі стереотипи, чому фемінізм вигідний чоловікам і жінкам, чому круто бути феміністом і феміністкою, чому права людини це круто, історію феміністичного руху в Україні та у світі, цікаву статистику про гендерну рівність, принципи Уповноважувальної освіти, надихаючі цитати, багато чого про sex education, нульову толерантність до насильства та інші теми!

9 шкільних місяців навчання!

9 жорстоких міфів про фемінізм та гендерну рівність!

9 історій, які розвінчують будь-які сумніви!

Після кожного календарного місяця Ти зможеш прочитати історію – розвінчання міфу😊. На 2-ох аркушах ти знайдеш багато аргументів для своїх опонентів, багато цікавого для себе та багато переконливого для розуміння того, що рівність – це круто!!!

Команда, яка працювала над проектом, вітає усіх з 1 вереснем, бажає різноманітного і цікавого навчання без стресу та упереджень! Бажає, щоб спілкування з однокласниками та однокласницями, вчителями та вчительками, директорами та директорками надихало!!!!

   «Бажаємо толерантних обговорень різних тем, в тому числі гендерної рівності та фемінізму! Незабаром наш щоденник підтримає тебе в цих дискусіях! Пам’ятай, що всі люди мають рівне право на здобуття освіти!!! ВЧИТИСЯ ЦЕ ЗАВЖДИ КРУТО!!!!!»

 

Марія Ліскевич – Карпа, директорка опорного закладу

 

 

(Загальна кількість переглядів - 136)