Джура 2021. «Розточанський кіш» представляв нашу школу серед команд Івано-Франківської ТГ

«Сокіл» («Джура») — всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична граГра є формою позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання школярів, засобом формування патріотичної свідомостіспортивно-оздоровчої роботи.

Метою гри є військово-спортивне і національно-патріотичне виховання української молоді на основі традицій українського козацтва:

  • виховання нових поколінь України у дусі відданості Батьківщині та її народу на основі відродження національних і загальнолюдських духовних і моральних цінностей;
  • виховання у молоді глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовка молоді до творчої праці, до військової службита захисту своєї Батьківщини шляхом залучення до оборонно-масової та військово-спортивної патріотичної роботи;
  • формування і виховання, спираючись на національні козацькі педагогічні традиції, у юнаків і дівчат високих морально-психологічних якостеймужностісміливостірішучостівідвагистійкостідисциплінованостіі ініціативності;
  • виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління українцівна історично сформованих засадах козацького світогляду та здорового способу життя.

 

Цьогоріч рій «Розточанський кіш» представляв нашу школу серед команд Івано-Франківської територіальної громади  на теренах НПП «Яворівський» у с. Верещиця та виборов ІІ загальнокомандне місце у складі:

Білоус Максим – учень 10Б класу – командир рою.

Діжак Степан- учень 10-Б класу.

Шпільман Максим – учень 10-А класу

Лозинський Максим – учень 8-А класу

Гес Анастасія -учениця 9-Б класу

Червінко Антоніна – учениця 9-Б класу

Бойко Ірина – учениця 9-Б класу

Великопольська Юля- учениця 9-Б класу

Керівники рою Шаблінський Іван Михайлович та Завідія Наталія Ярославівна. Також активну допомогу у підготовці рою надавали педагог –організатор Манишин Віра Ярославівна та вчитель фізичного виховання ПучакМизхайло Іванови.

Рої змагалися у таких конкурсах:

«Стрільба», «Рятівник», «Смуга перешкод», «Впоряд», «Відун».

Команда нагороджена грамотою та кубком за ІІ загальнокомандне місце.

На шкільній лінійці останнього дзвоника усі учасники рою були нагороджені грамотами під гучні оплески усіх шкільних друзів.

 

(Загальна кількість переглядів - 41)