Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників

Зустріч Ольги Фірчук, завідувачки методичного кабінету відділу освіти, з педагогами опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Франка»

03 лютого 2020 року відбулася зустріч Ольги Фірчук, завідувачки методичного кабінету відділу освіти Яворівської РДА, з педагогами опорного закладу.

Тема зустрічі – «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників».

Ольга Миколаївна опрацювала з присутніми  Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 800, постанову Кабінету Міністрів України  від 27 грудня 2019 р. №1133  «Про внесення змін до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників»; розповіла про нововведення в механізмі підвищення кваліфікації педагогічних працівників, відповіла на запитання педагогів.

Серед основних тез зустрічі:

  • підвищення кваліфікації педагогічних працівників – це професійний розвиток педагога відповідно до державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти;
  • підвищення кваліфікації – складова системи внутрішнього забезпечення якості освіти;
  • самостійність обирання педагогічними працівниками конкретних форм, видів, напрямів та суб’єктів надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації, що створює широкий діапазон можливостей для всебічного безперервного професійного зросту педагога.

Педагогічний колектив щиро вдячний Ользі Миколаївні за співпрацю.

З повагою, адміністрація опорного закладу

 

 

(Загальна кількість переглядів - 327)