День відкритих дверей у Львівському аграрному університеті

Професійне самовизначення –  шлях не швидкий і не легкий. Одним із традиційних заходів, у рамках якого старшокласники мають змогу отримати необхідну інформацію і зробити перший крок до своєї подальшої освіти і вибору професії, є День відкритих дверей.

14 листопада Львівський національний аграрний університет відкрив двері для своїх численних гостей – випускників загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, коледжів. Серед запрошених були учні нашого опорного закладу.

Присутніх ознайомили з експозиціями музею історії ЛНАУ та музею Степана Бандери.  В актовій залі університету абітурієнтів вітав ректор вишу Снітинський В. В., декан факультету агротехнологій і екології Бальковський В.В. Колишні випускники, представники ТОВ «Агрохім –Партнер». Основна увага промовців була зосереджена на презентації університету, зокрема факультету агротехнологій і екології, виборі майбутньої спеціальності за здібностями та талантами.

Творчим подарунком для гостей стала захоплююча концертна програма. На завершення об’єднала всіх присутніх пісня «Україна- це моя родина», яку виконала студентка вишу Марта Павлів.

Корисна інформація, пізнавальної екскурсії, дружні спілкування з однолітками,  а ще яскраві враження від можливості відчути справжню студентську атмосферу запам’ятається учням. Поїздку учнів у ЛНАУ супроводжували – класний керівник 10-Б Тлуста О. П., практичний психолог Ізб’янська С.А. та соціальний педагог  Якимовська О.М.

(Загальна кількість переглядів - 186)