Чорнобиль – подорож у минуле

Весна в розмаї. Двадцять шосте квітня.
Тривожна ніч. Здригнулася земля.
Невинно вишні чарували цвітом,
А вибух все навколо спопеляв…
М.Яновська

35 років відділяє нас від Чорнобильської трагедії,від того часу,як смертоносна пилюка з ядерного реактора покрила білі хати,квітучі сади,зелені ліси,засіяні поля. Ця весна 1986 року назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і пам’ять людей , які ризикуючи власним життям і здоров’ям врятували мільйони інших життів,тих,хто втратив рідних,хто змушений був покинути рідну домівку.

Щороку в дні , коли згадують аварію на ЧАЕС,що завдала невиліковної рани українському народу,чимало питань виникає у дітей.

До 35-х роковин Чорнобильської катастрофи,з метою ознайомлення учнів з однією із сумних сторінок історії України, у 1-В класі Івано-Франківського ЗЗСО, класний керівник Вельган Н.Д.,відбулась година спілкування: “Чорнобиль-подорож у минуле”.Під час якої у доступній для дітей формі було розказано про міста Прип’ять та Чорнобиль,які через трагічну подію стали відомими на весь світ. Про 30-кілометрову зону відчуження, про “рудий ліс”,про героїв -ліквідаторів , про згубний вплив людини на довкілля.

Школярі переглянули відео “Казка про Чорнобиль”.

Малювали композицію: “Наша мрія-жити на чистій планеті”.

Класний керівник 1-В класу Вельган Н. Д.

 

 

(Загальна кількість переглядів - 96)