Участь учнів школи в European Code League

Команда учнів 8-А класу: Бутка О., Забеліна Д., Стадницький М., Дністрянський В., Возняк В. під керівництвом вчителів Окулової О.В. та Тиховської О.А., стала учасницею Європейської Ліги Кодінгу. European Code League – це захід, що дозволяє проявити творчість та представити інноваційні учнівські проєкти кодування для уроків STEM.

Захід організований Science on Stage Europe (Science on Stage Europe –  мережа для вчителів та викладачів STEM, що фокусується на обміні ідеями викладання найкращих практик. Кінцевою метою є вдосконалення навчання STEM шляхом підтримки вчителів та викладачів у їхньому професійному розвитку та зростанні). Поширюючи інноваційні концепції викладання серед європейських вчителів природничих наук, дають змогу більшій кількості учнів здобути доступні навички, необхідні для майбутнього та заохочують їх розглянути кар’єру в галузі науки, ІКТ чи інженерії.

Команда Yanivschool презентувала проєкт Chem ICT: Chemistry & Scractch, в якому учні моделювали хімічні процеси та явища засобами програми Scratch. Робота була представлена в категорії «Фундаментальна наука» – учні моделюють, аналізують та досліджують наукові явища за допомогою цифрових інструментів. Проєкт представлений онлайн. Учні презентували його англійською мовою.

Організаційним комітетом відзначена актуальність теми, креативність (інноваційність проекту та реалізація), активне залучення учнів (навчання на основі опитування, робота в команді, дизайнерське мислення).

Участь в європейських та міжнародних заходах та конкурсах сприяє розвитку ключових та предметних компетентностей учнів.

 

(Загальна кількість переглядів - 16)