Правила дорожнього руху очима дітей

Зберегти здоров’я і життя людей на нашій чудовій планеті — найважливіше завдання багатьох служб: медиків, педагогів, працівників державної автоінспекції, пожежних.

Ми не можемо уявити свого життя без транспорту, доріг, світлофорів, пішохідних переходів. Адже, тільки за допомогою транспорту, ми можемо їздити на велику відстань.

Транспорт – наш вірний друг! Але, забуваючи про правила дорожнього руху, люди можуть стати жертвою своєї необдуманої поведінки. Транспорт може бути не тільки корисним, а й небезпечним.

Вивчення та чітке дотримання правил вуличного руху — основне завдання всіх учасників руху: водіїв, пішоходів, пасажирів.

Малюючи на асфальті учні нашого опорного закладу навчалися правил вуличного руху, виробляли вміння розрізняти дорожні знаки, які цими правилами керують, нагадували сигнали світлофора, жести регулювальника.

Обов’язок дорослих :  застерігати дітей від пустощів на дорогах,  розповідати про лихацтва і вдавану сміливість, які призводять до трагедій . Виховувати у дітей дисциплінованість, бажання бути уважними, спостережливими, обережними на вулицях і дорогах.

Особливо уважними просимо бути учнів на різдвяних канікулах за умов ожеледиці на дорозі, та у темну пору доби обов’язково мати на одязі світловідбиваючі елементи.

(Загальна кількість переглядів - 115)