Один день з життя групи… 

Щодня учні 2-х та 3-х класів після уроків проводять час у групі продовженого дня. Тут у них є достатньо часу для спілкування один з одним. Вони розповідають, що цікавого сталось у їхньому класі на уроках, що нового вивчили, про що дізнались, що їм сподобалось, а що не дуже. Це дозволяє учням знайти нових друзів, навчитись проявляти лідерські здібності у великому колективі. Також тут учні мають змогу виконати домашні завдання з допомогою вихователя.

У приміщенні групи є стіна творчості дітей, на якій розвішано найкращі малюнки. Учні з великим захопленням, стараннями та радістю малюють усе, що їм подобається, (з приходом зими незмінним фаворитом залишається різдвяна ялинка), виготовляють різноманітні аплікації з кольорового паперу, роблять усе, аби їхні роботи побачили батьки.

У їхньому віці це дуже важливо, адже таким чином діти стають впевненішими  та розвивають свої творчі здібності. Також у нас є настільна гра шахи, у яку дуже полюбляють грати учні. Навіть влаштовують маленькі турніри. Оскільки зараз надворі холодно та сніжно, діти більше часу проводять у класі, та все ж , хоч на короткий час, група виходить на прогулянку. Взимку особливо цікаво спостерігати за зміною погоди, за природою та птахами. Багато часу приділяємо різним розвивальним та рухливим іграм. Це діти полюбляють найбільше. Адже після уроків їм так хочеться пограти в улюблені ігри з друзями.

(Загальна кількість переглядів - 212)