Робота Учнівського Братства 2020

До Учнівського Братства опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Франка» входять учні 7-11 класів. Активні та творчі діти – члени шкільного самоврядування – постійно беруть участь у різноманітних заходах, уміло поєднують навчання з трудовою діяльністю, виховну з ігровою, природоохоронну з благодійною, не забувають про спорт і дозвілля.

Головою УБ є учениця 11–Б класу Вовк Вікторія, її заступник – Георгішенко Людмила. Дівчата відповідальні, енергійні,  ініціативні, готові до кардинальних змін у школі.  У них добре виражені лідерські здібності, вони вміють згуртувати учнів школи та залучити до тої чи іншої справи.

Робота братства цього навчального року почалася з організації свята Першого дзвоника. Традиційної урочистої лінійки у школі не було, тому члени спілок братства підготували відеоролик, у якому привітали учнів та педагогічний колектив нашої школи зі святом он-лайн. Участь у святі взяли учні 10-11 класів. У відеоролику діти читали вірші, дякували вчителям за їх плідну працю, висловлювали побажання на цей навчальний рік.

У вересні було проведено І засідання Учнівського братства у приміщенні актового залу, де розглядалися питання про залучення нових дітей у спілки, розподіл обов’язків серед членів спілок УБ, затвердження плану роботи УБ на І семестр.

На початку жовтня члени учнівського братства під головуванням Вікторії Вовк підготували свято-привітання «З днем вчителя». Діти співали пісні, читали вірші, змонтували відеоролик про вчителів у школі, який продемонстрували на святі.

Також у жовтні був організований конкурс малюнку «Увага: ДІТИ- на дорозі». Учні 5-9 класів мали можливість переглянути і запам’ятати різні правила дорожнього руху. Крім цього, діти долучилися до флешмобу ,присвяченому Дню миру.

Зараз члени учнівського братства мають нове завдання: вони залучені до організації та проведення свята до Дня Гідності та свободи.

Учнівське Братство – це постійні реальні справи, взаємозв’язок між учнями, учителями та адміністрацією школи. Воно робить життя школи змістовним, насиченим, цікавим. З даною моделлю УБ кожен учень школи не лише здобуває знання, а й має змогу творчо розвиватися, брати участь в різноманітних заходах, удосконалювати в собі якості лідера, виховуватися в дусі патріотизму, добра та милосердя. У такому колективі кожен стає особистістю, навчається самостійно приймати рішення, допомагати іншим та придумувати й втілювати креативні ідеї.

 

Педагог-організатор Манишин В.

 

 

 

(Загальна кількість переглядів - 51)