День вчителя 2020

Вчитель – це більше, ніж професія. Це горде звання, яке несуть найпочесніші. Бути вчителем – нелегко. Це відповідальність, організованість і гнучкість. Це любов до дітей і доброта. Вчитель обрав цей шлях свідомо, тому його по праву можна назвати Людиною з великої літери. Він заслуговує на повагу й захоплення.  Марк Твен сказав: «Вчити себе самого – благородна справа, але ще більш благородна – вчити інших…».

У п’ятницю, 2 жовтня, з  нагоди Дня вчителя в опорному закладі «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка» було проведено свято, під час якого учні школи звернулися зі словами подяки до вчителів, дарували їм пісні та привітальні вірші. Святкування організували наші учні 11-их класів під керівництвом голови Учнівського Братства Вовк Вікторії. Всі учні нашого опорного закладу приклали  масу зусиль, щоб вчителі відчули, що це дійсно їхнє свято, щоб зрозуміли , що вони невід’ємна частина у житті кожного учня!

Шановні вчителі! Бажаємо вам міцного здоров’я та гарного почуття гумору, яке так допомагає в житті. Нехай всі складнощі відступають, а приємних подій у вирі шкільного життя стає дедалі більше. Зі святом!

 

Педагог-організатор  Манишин В.Я.

 

(Загальна кількість переглядів - 37)