Запрошуємо до участі в модерованому обговоренні про погляди молоді Європи щодо їхньої ідентичності в контексті громади

Пан Алістер Росс, професор Лондонського університету Метрополітен, проводить дослідження про погляди молоді Європи щодо їхньої ідентичності в контексті громади, регіону та країни. В рамках цього дослідження він організовує зустрічі з молоддю України з різних регіонів і запрошує школярів і школярок нашої школи взяти участь у досліджені. Що саме треба робити? Взяти участь у модерованому обговорені, яке:

• триватиме близько години
• буде проводитися 22 вересня в класі інформатики (початок о 14:30)
• буде проводитися в частково онлайн форматі (професор Росс буде на зв’язку з Лондона) із забезпеченням правил соціального дистанціювання
• буде проводитися англійською та російською мовами із забезпеченням письмового (основного) і усного (часткового) перекладу (через технічні обмеження забезпечити письмовий переклад з української мови поки неможливо; якщо будуть виникати труднощі з говорінням російською/англійською мовами, на зустрічі буде людина, яка зможе допомогти із перекладом)
• передбачає вік учасників і учасниць – від 14 до 17 років
• не вимагає від учасників і учасниць жодної попередньої підготовки (читання додаткової літератури, вивчення тем тощо)
• не передбачає обов’язкове знання учасниками і учасницями англійської мови
• передбачає повну конфіденційність розмови (результати дискусії, які далі будуть використані для наукових публікацій, не дозволять ідентифікувати учасників і учасниць дискусії; присутніми під час самої дискусії будете ви, професор і його колега з України).

Всім, хто хотів би долучитися до обговорення (група має складатися із 6-7 людей), прошу повідомити своїм класним керівникам або безпосередньо директорці школи до 18 вересня 2020 року.

Ті, хто візьмуть участь в обговорені, а також їхні батьки, мають підписати документ, який засвідчує вашу згоду на добровільну участь у дискусії (буде надіслано відібраним учасникам і учасницям додатково).

(Загальна кількість переглядів - 107)