Приєднуйтесь до нового проєкту GoF!

Хочете розпочати навчальний рік інноваційно? Приєднуйтесь до нового проєкту GoF! Впевнені, у вашій школі є проактивні учні та вчителі!

https://forms.gle/FhameaaFJh6zcUXD8

ConnectED – це освітній проєкт, що об’єднає шкільні команди зі всієї України для вирішення 10 найбільш поширених викликів сучасних спільнот та громад. Ми допоможемо 30 школам потоваришувати, навчитись командної роботи, проєктному менеджменту, фандрайзингу та краудфандингу, щоб в підсумку отримати 10 крутих кейсів, які інші школи зможуть відтворити у своєму населеному пункті.

Для реалізації проєкту, шукаємо дрім-тім з 4 учнів (9-11 класи) та 1 педагога, які готові об’єднатись з такою ж командою, пройти інноваційне онлайн-навчання, створити власний проєкт та зібрати кошти для його реалізації на платформі GoFundEd.

Щоб детальніше ознайомитись з викликами, кілкайте на посилання під темою й дивіться чудові відео від команди nudge: Точка на карті: учнівські рішення з локального туризму https://youtu.be/07OuGcgPL54 Культурне різноманіття: познайом зі своїм корінням https://youtu.be/BgMPakhPIUM Інклюзія: рівні права та однакові можливості https://youtu.be/OkHum1fhqMc Вчити і вчитися: як законектити різні покоління? https://youtu.be/whE8rgBMAjE Від науки до мистецтва: шедеври нового покоління https://youtu.be/VXVEWH5A29U Міжрегіональні зв’язки: допомагай, підтримуй, пізнавай https://youtu.be/ofMJnzfc-vM Своїми руками: від навички до професії https://youtu.be/14UUgwAjEjE Креативні простори: де і як творити сенси? https://youtu.be/bO-YJQXLpCM Біг по колу: фізкультура рівних можливостей https://youtu.be/UbArTICCEhY Навколишнє середовище: рятувати чи дбати? https://youtu.be/x4qy7Q0apYA

Етапи проєкту: – серпень 2020 року – створення концепту викликів та відбір команд-учасників (до 30 команд). – з 1 вересня 2020 року по 20 жовтня 2020 року – об’єднання команд та розподіл викликів, навчання учасників проєктному менеджменту, фандрайзингу, краудфандингу та створення проєктів. – з 20 жовтня по 30 листопада 2020 року – запуск 10 проєктів команд-учасниць на GoFundED, збір коштів, обмін досвідом, закупівлі; – 21 січня 2021 року – фінальна онлайн-подія з презентацією кейсів.

Тривалість проєкту: серпень 2020 року – січень 2021 року.

Вся комунікація, навчання й фінальна презентація кейсів відбуватиметься в онлайн-режимі. Більш детально ознайомитись з правилами реалізації можна тут: http://prosvitcenter.org/register-connected

Зареєструватись до участі в проєкті можна тут: https://forms.gle/FhameaaFJh6zcUXD8

Дедлайн подачі заявок – 21 серпня 2020 року включно. Зверніть увагу, що одночасно заповнювати анкету повинен вчитель та учень, який буде тім-лідом учнівської команди.

Проєкт реалізується за фінансової підтримки програми «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), агентства з міжнародного розвитку США (USAID Ukraine – USAID Україна) та у партнерстві з ГО Центр Інноваційної Освіти “Про.Світ”.

(Загальна кількість переглядів - 49)