Про участь учнів школи в STEM Discovery Campaign 2020

STEM Discovery Campaign 2020  –  це спільна міжнародна ініціатива, організована Scientix, яка запрошує проекти, організації, бібліотеки, школи, університети та молодіжні клуби по всій Європі та в усьому світі на організацію заходів щодо майбутньої кар’єри та навчання в галузях науки, техніки, техніки та математики ( STEM).

Назва цьогорічного заходу: “Інноваційні тенденції в освіті”.

Протягом лютого – квітня учні школи працювали над проектом  з використання вторинної сировини для виробництва біопалива та проектом «Роль жінок в науці». У зв’язку з карантином, в основному робота проводилася онлайн в спільному доступі з використанням різних ресурсів та програм. Дані проекти є учасниками STEM Discovery Campaign 2020, матеріали поширені і доступні для перегляду на сторінці 2020 STEM Discovery Campaign – Best practices of (remote) STEM teaching.

Результати проведеної роботи та виконаних проектів також представлені на ІІІ Міжнародній науково – практичній конференції «Актуальні аспекти розвитку STEM – освіти у навчанні природничо – наукових дисциплін» і розміщені у матеріалах конференції.

 

(Загальна кількість переглядів - 53)