Останній дзвоник-2020

Свято останнього дзвоника 2020.

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято останнього дзвоника.

Цей день особливий для школярів, педагогів, батьків – і веселий, і з ноткою смутку водночас.  Адже, останній дзвоник сповіщає не лише про закінчення навчання і прихід літніх канікул, а й про нову, незвідану сторінку життєвого шляху випускників.

3азвичай свято останнього дзвоника проходить весело та урочисто, однак в цьому році  пандемія коронавірусу COVID-19 внесла свої корективи. Тому,  традиційний урочистий формат святкування змінився на онлайн. Аби підтримати випускників та їхніх вчителів, які разом провели ці 11 років навчання, учні нашого опорного закладу разом з вчителями записали відеозвернення, у якому висловили свої найщиріші побажання та привітання для випускників.

Щира подяка за допомогу у створенні відеоролику пану Михайлу Скебі.

Дорогі наші випускники 2020!  Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх Ваших мрій!

 

Педагог-організатор  Манишин В.Я.

 

 

(Загальна кількість переглядів - 1 293)