Вам, найрідніші

У нашім раї на землі
Нічого кращого немає,
Як тая мати молодая
З своїм дитяточком малим

Т.Г. Шевченко

Мати… Скільки приємних спогадів пов’язано з цим словом, скільки можливого і неможливого зробила ця жінка для нас. Хіба хтось може бути ближчим за неї? Руки та обличчя жінки-матері – це те, що завжди заспокоїть, підтримає, збереже від будь-якого зла. Мати-Берегиня завжди поруч із нами.

Мама – найрідніша і найдорожча у цілому світі людина, і все в дитині – від матері. Це вона вчить нас вимовляти перші слова, посміхатися до людей, говорити з ними ввічливо, з любов’ю. Вона нас вчить бути дорослими. Матір, яка дає нам життя, мудро формує наші почуття, наші устремління, творить Людину.І пізнаючи закони життя, саме від матері ми перейняли наймудрішу науку – любити людей і світ.Бо лише з любові народжується прекрасне. До неї звертаються в поезії, в піснях, у творах художнього мистецтва.

Велику любов та пошану учні  нашої школи відчувають до своїх матерів. Бо саме такі враження дарують нам роботи маленьких художників, коли на уроках образотворчого мистецтва малювали свою маму. Ця тема не є випадковою, адже у другу неділю травня ми святкуємо день Матері, берегині,духовної опори роду.

Уся наша любов, найтепліші слова, найкращі побажання та вдячність вам Матері у роботах ваших дітей! Ділимося і з вами радістю, яка присутня у цих малюнках.

Зі святом вас, дорогі!

Вчитель образотворчого мистецтва Ганзюк Л.І.

(Загальна кількість переглядів - 146)