Засідання літературного кафе на тему “Леся Українка – геніальна дочка українського народу”

Засідання літературного кафе на тему Леся Українка – геніальна дочка українського народу провели педагоги- словесники Виздрик І.П та Тлуста О.П.

Про талант і волю, мужність і нескореність, кохання і вічність краси Лесі Українки у вступному слові говорила вчитель української мови та літератури Тлуста О.П.

Позитивну креативну атмосферу навчання і засвоєння нових знань про життя і творчість письменниці створив конкурс між командами 10-А і 10-Б кл. на кшталт Що? Де? Коли?

Команди мали дати відповідь на 7 питань кожна або розв’язати завдання-підказку (ребуси, встановлення відповідності, використовуючи мобільні додатки, зчитати QR-коди, в яких закодовані посилання на джерела інформації до поставлених завдань), відтак дістати один або два пазли, що вказували на сховок скарбу.

Десятикласники продемонстрували знання з предмету, проявили вміння приймати рішення, отримали задоволення від процесу змагальності. У запеклій боротьбі перемогу здобули учні 10-А касу.

Учні переглянули відеофільм про Лесю Українку, учнівські презентації. Це стало можливим завдяки використанню мультимедійної дошки, сучасних інформаційних технологій.

Філософською глибиною думки, красою поетичних образів передусім як патріоткою Батьківщини, мужньою поетесою постала перед десятикласниками Леся Українка.

(Загальна кількість переглядів - 100)