Дистанційне навчання у початкових класах під час карантину

 Боротися і шукати, знайти і не здаватися» —

це заключний рядокз вірша лорда Теннісона «Улісс»

(в оригіналі: To strive, to seek, to find, and not toyield).

 

На даний час у всіх навчальних закладах нашої держави призупинено навчання  (карантин) для запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19  від  12 березня 2020 року. Навчання буде проводитись дистанційно.   Що ж таке дистанційне навчання?

Дистанційне навчання — це можливість навчатися та отримувати необхідні знання віддалено від навчального закладу в будь-який зручний час.

Головним завданням дистанційного навчання є розвиток творчих та інтелектуальних здібностей дитини за допомогою відкритого й вільного використання всіх освітніх ресурсів і програм, включно з наявними в Інтернеті.

Дистанційна форма навчання передбачає наявність доступу до мережі Інтернет , а також технічного забезпечення (комп’ютера, планшет, смартфона тощо). Основна форма роботи — самостійна.

Відповідно до розкладу занять з 12.03.2020 року вчителі початкових класів будуть надсилати завдання для учнів у вайбер групи. Завдання будуть спрямовані на виконання календарного планування по 03.04.2020 року

Так як в наш час гаджети мають надзвичайно великий вплив на розвиток дитини, то більшість вважає, що це – проблема, але не забуваємо про те, що Інтернет – це простір для навчання. Тому не забороняючи дітям «сидіти» в Інтернеті, можна використати це на їх благо, а саме для навчання.

Вчителі початкових класів пропонують не обмежуватися завданнями, як будуть подані у вайбер-групи, а й  скористатися посиланнями на дані онлайн ресурси , які допоможуть засвоїти навчальний матеріал набагато швидше-https://www.youtube.com/channel/UCEiSptaIS5XIFcGvQV12gMA – це проект “Віртуальна школа” , який спрямований на створення навчальних відео уроків українською мовою для школярів. Проект корисний як дітям і батькам, так і вчителям. короткі відео уроки як додатковий матеріал при поясненні теми для кращого засвоєння матеріалу. Усі відео уроки тривають не більше 5 – 8 хвилин. В них коротко розкрито певну тему з основних дисциплін шкільної програми. Відео створені за допомогою сучасних програм, які надають можливість відтворити якісну картинку та хороший звук.

Також можна скористатися посиланням на Сайт rozumnichki16! даний сайт створено з метою об’єднання зусиль вчителя та батьків для цікавого навчання учнів.На сторінках сайту можна знайти багато цікавого і корисного, що згодиться у щоденному навчанні.

Звичайно ж на цьому можливості Інтернет- простору не закінчуються….

Шановні батьки, давайте разом зробимо навчання цікавим та легким, щоб  наші діти мали стійке бажання пізнавати щось нове в доступній формі.

 

Заступник директора з навчально- виховної роботи               Вікторія Сташко

 

 

.

 

 

 

(Загальна кількість переглядів - 669)