Тиждень англійської мови у філії  “Ямельнівська ЗОШ І ступеня”

З 24 по 28 лютого у філії «Ямельнівська ЗОШ І ступеня» було проведено Тиждень англійської мови. Метою проведення заходу є підвищення мотивації  учнів до вивчення іноземної мови в школі, активізації навичок аудіювання, усного мовлення та читання. Увесь Тиждень проводився як масштабний проект, який, у свою чергу, складався із міні-проектів. Учні під керівництвом вчителя англійської мови , Безручки Оксани Андріївни,  брали активну участь в оформленні школи. Ось якою була програма тематичного тижня у нашому закладі цього року:

Понеділок

  1. Лінійка, присвячена відкриттю Тижня англійської мови.
  2. Відкриття  стінгазет “Learn more about the UK”.

Середа

  1. Проводимо весело час “Funny games”
  2. Уявна подорож “London ”(перегляд відеофільму).
  3. Конкурс на визначення найкращих:
  •  зошита;
  •  словника;

Четвер

  1. Funny Hats Party (Вечірка кумедних капелюхів).
  2. Підведення підсумків.

 

Українських школярів надзвичайно цікавить дозвілля англійських учнів. А ті полюбляють тематичні вечірки. Тому проведення однієї з них – це немовби занурення у культуру країни, мову якої вивчаємо.

Творчим підсумком Тижня англійської мови стала Funny Hats Party. На захід  були запрошені гості з опорного закладу(заступник директора з навчально-виховної роботи, Сташко В.В. та голова методичного об’єднання вчителів англійської мови, Параняк Л.М.), батьки та вчителі школи.

Для цієї вечірки учні виготовили кумедні капелюхи та вміло їх презентували . Найкращі знавці англійської мови та традицій нагороджувались символічними медалями.

(Загальна кількість переглядів - 43)